Koncertidőpontok és helyszínek

Kedves Érdeklődők Smile! Koncertjeink helyszíneit és időpontjait, valamint az események egyéb részleteit folyamatosan frissítjük, kukkantsatok be újra és újra az aktuális információkért, és látogassátok meg a oldalunkat is Wink! Apacukák Cool

2020.

Március 21. 13:00h: Soroksár

Május 22. 10:00h: Abony, Sportcsarnok (mesebérletes előadás) Varga István Városi Sportcsarnok, Abony, Kossuth Lajos utca 18, 2740 Hungary

Május 31. 11:00h: Vasúttörténeti Park Magyar Vasúttörténeti Park, Budapest, Tatai u. 95, 1142 Magyarország

Június 06. 20:00h: Eplény Gyermeknap

2019.

Február 10. 09:00h: Budapest MINIMAX hajó [Apacuka MINI farsang]

Február 17. 10:00h: Békéscsaba lemezbemutató koncert Csabagyöngye Kulturális Központ, Békéscsaba, Széchenyi u. 4, 5600 Magyarország

Február 24. 11:00h: Symbol klub Symbol Budapest, Budapest, Bécsi út 56, 1036 Magyarország

Március 24. 11:00h: Kiskőrös, Agrár expo

Március 31. 11:00h: Budapest, Csodák Palotája, Jótékonysági Apacuka koncert! Csodák Palotája, Budapest, Bécsi út 38-44, 1036 Magyarország

Április 06. 11:00h: Gödöllő, Csokifesztivál

Április 07. 11:00h: Sopron, GYIK Rendezvényház GYIK Rendezvényház, Sopron, Ady Endre út 10, 9400 Magyarország

Április 13. 11:00h: Pilisvörösvár

Április 13. 16:00h: Fót, Vörösmarty Művelődési Ház Művelődési Ház, Fót, Vörösmarty Mihály tér 3, 2151 Magyarország

Április 14. 11:00h: Bonyhád, Vörösmarty Művelődési Központ Művelődési Ház, Fót, Vörösmarty Mihály tér 3, 2151 Magyarország

Április 27. 17:00h: Soponya

Április 28. 11:00h: Budapest, Symbol klub Symbol Budapest, Budapest, Bécsi út 56, 1036 Magyarország

Május 01. 16:00h: Solt

Május 02. 10:00h: Barcs Móricz Zsigmond Művelődési Ház, Barcs, Bajcsy - Zs. u. 9.

Május 04. 15:00h: Tatabánya, Vértes Agórája A Vértes Agorája, Tatabánya, Szent Borbála tér 1, 2800 Magyarország

Május 11. 10:00h: Szigetszentmikós, Kék tó Szabadidőpark Kéktó Szabadidőközpont, Szigetszentmiklós, Diófa u., 2310

Május 17. 17:00h: Szolnok, Palacsinta fesztivál

Május 18. 10:30h: Budapest, Ázsia center AsiaCenter, Budapest, 169, Szentmihályi út 167, 1152 Magyarország

Május 18. 13:00h: Vecsés

Május 25. 16:00h: Füzesabony

Május 26. 10:30h: Gyerekvasút Hűvösvölgy hűvösvöl

Május 26. 17:00h: Budapest, Erzsébetligeti Színház Erzsébetligeti Színház, Budapest, Hunyadvár u. 43/C, 1165 Magyarország

Június 01. 10:00h: Budapest, Benedek juniális, Jótékonysági Apacuka MINI koncert! Magyarok Nagyasszonya Park, Budapest, Török Flóris u. 227, 1201 Magyarország

Június 01. 16:00h: Diósgyőr, Diósgyőri-vár, vásártér Diósgyőri vár, Miskolc, Vár u. 24, 3534 Magyarország

Június 02. 17:00h: Szabadka / Szerbia

Június 08. 10:30h: Balatonaliga, zártkörű rendezvény

Június 08. 15:00h: Óbuda Auchan, Gyermeknapi rendezvény Auchan Óbuda, üzletsor, Budapest, Szentendrei út, 1033 Magyarország

Június 15. 14:30h: Pusztacsó, Malacfesztivál

Június 22. 10:00h: Dunaszerdahely / Szlovákia

Június 22. 16:30h: Dunaharaszti

Június 23. 10:30h: Budapest, Gyereksziget Gyereksziget, Budapest, Óbudaisziget, 1033 Magyarország

Június 28. 18:00h: Kézdivásárhely / Erdély / Románia

Július 06. 17:30h: Siófok, MINIMAX hajóóó! Apacuka MINI koncert

Július 10. 18:30h: Balatonfüred

Július 12. 18:30h: Csetény

Július 13. 15:50h: Vaskeresztes, Pinkavölgyi Halas Nap

Július 28. 10:00h: Szentendre, Teátrum Dunaparti Művelődési Ház, Szentendre, Péter Pál u. 6, 2000 Magyarország

Augusztus 03. 10:30h: Kerepes, HÉV szülinap Szilasliget Nagyrét

Augusztus 03. 16:00h: Kunfehértó

Augusztus 04. 10:00h: Eger

Augusztus 09. 18:00h: Kazincbarcika, Kolorfeszt Mezey István Művészeti Központ, Kazincbarcika, Rákóczi tér 9, 3700 Magyarország

Augusztus 10. 11:00h: Harsány, Szürkemarha Fesztivál

Augusztus 17. 15:00h: Borsosberény

Augusztus 18. 16:00h: Gútai Napok / Szlovákia

Augusztus 19. 16:30h: Velence Korzó Velence Korzó, Velence, Tópart u., 2481 Magyarország

Augusztus 20. 11:00h: Tatabánya, Csónakázó-tó Csónakázó-tó, Tatabánya, Csónakázó-tó, 2800 Magyarország

Augusztus 24. 10:30h: Budakeszi, XXV. Családi Nap Fesztivál

Augusztus 31. 10:30h: Cegléd, zártkörű rendezvény

Szeptember 01. 15:00h: Felsőlajos, zártkörű rendezvény

Szeptember 07. 11:00h: Budapest, Vasúttörténeti Park, Mozdony Matiné Magyar Vasúttörténeti Park, Budapest, Tatai u. 95, 1142 Magyarország

Szeptember 07. 18:00h: Békés, XXI. Madzagfalvi Napok Kecskeméti Gábor Kulturális Központ, Békés, Jantyik Mátyás u. 23, 5630 Magyarország

Szeptember 14. 10:30h: IX. Dunakeszi Feszt Dunakeszi Feszt, Dunakeszi, liget utca 14, 2120 Magyarország

Szeptember 14. 16:00h: XIII. Kaposvári Állattenyésztési Napok (A koncert ingyenes!) Pannon Lovasakadémia, Kaposvár, Guba Sándor u. 40, 7400 Magyarország

Szeptember 15. 16:00h: Pécs, E78 E78, Pécs, Major u. 21, 7626 Magyarország

Szeptember 21. 10:30h: Várpalota Jó Szerencsét Művelődési Központ, Várpalota, Szent István út 14, 8100 Magyarország

Szeptember 21. 16:00h: Jánossomorja Jánossomorja, Főtér

Szeptember 22. 10:30h: Pilis Csernai Pál Közösségi Központ, Pilis, Gubányi Károly u. 2-4, 2721 Magyarország

Szeptember 28. 16:00h: Temesvári Magyar Napok Victoriei Square, Piața Victoriei, Timișoara, Románia

Október 05. 11:00h: Oroszlány Oroszlányi Közösségi Színtér és Könyvtár, Oroszlány, Szent Borbála tér 1, 2840 Magyarország

Október 06. 11:00h: Ferencváros Ferencvárosi Művelődési Központ és Színház, Budapest, Haller u. 27, 1096 Magyarország

Október 06. 16:00h: Biatorbágy Juhász Ferenc Művelődési Központ, Biatorbágy, Baross Gábor u. 1, 2051 Magyarország

Október 12. 16:30h: Körmend, Körmendi Kulturális Központ Körmendi Kulturális Központ és Faludi Ferenc Könyvtár, Körmend, Berzsenyi Dániel u. 11, 9900 Hungary

Október 18.: Apacuka alkotói szünet október 18-tól november 8-ig. A zenekar ebben az időszakban nem vállal fellépéseket :)

November 09. 11:00h: Dombóvár

November 10. 16:00h: Győr, Molnár Vid Bertalan Művelődési Központ Molnár Vid Bertalan Művelődési Központ, Győr, Váci Mihály u. 3, 9011 Magyarország

November 16. 11:00h: Vác Madách Imre Cultural Center, Vác, Dr. Csányi László krt. 63, 2600 Hungary

November 16. 17:00h: Csepel

November 17.: Koraszülött világnap @ SOTE [APACUKA mini!]

November 23. 16:00h: Székesfehérvár Fejér Megyei Művelődési Központ, Székesfehérvár, III. Béla király tér 1, 8000 Magyarország

November 24. 16:00h: Százhalombatta Barátság Kulturális Központ, Százhalombatta, Szent István tér 5, 2440 Hungary

December 09. 17:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

2018.

Január 28. 10:30h: Budapest, Symbol club Symbol Budapest, Budapest, Bécsi út 56, 1036 Magyarország

Február 04. 10:00h: Budapest, Minimax hajó, Apacuka MINI

Február 08. 10:00h: Gödöllő, Apacuka MINI / Zártkörű farsangi rendezvény

Február 11. 11:00h: Székesfehérvár

Február 11. 17:00h: Székesfehérvár

Március 22. 10:30h: Siófok / Zártkörű rendezvény

Március 24. 10:30h: Dunakeszi, VOKE József Attila Művelődési Központ VOKE József Attila Művelődési Központ, Dunakeszi, Állomás stny. 17, 2120 Magyarország

Március 25.: Budapest, Symbol klub Symbol Budapest, Budapest, Bécsi út 56, 1036 Magyarország

Április 02. 15:30h: Neszmély Rétespajta és Apartmanház, Neszmély, Fő u. 53-55, 2544 Magyarország

Április 14. 11:00h: Algyő

Április 29.: Budaörs, FUSION játszóház [Apacuka MINI] FUSION játszóház

Április 30. 11:00h: Budapest, Városligeti majális Városliget, Budapest, Városliget, 1146 Magyarország

Május 01. 10:30h: Győr, Kiskút liget Kiskút liget, Győr, Kiskút liget, 9027 Magyarország

Május 12. 10:00h: Budapest, Ázsia Center, Állati kölyöknap AsiaCenter, Budapest, 169, Szentmihályi út 167, 1152 Magyarország

Május 12. 14:00h: Székesfehérvár / Maroshegyi Családi Mesenap

Május 13. 12:00h: Budapest, Margitsziget, CSALÁDOK ÉVE RENDEZVÉNY Margit-sziget, Budapest, Margit-sziget, 1138 Magyarország

Május 13. 16:00h: Veszprém, Hangvilla előtti tér

Május 19. 11:30h: Nyíregyháza, Kossuth tér, Szelektív szombat :-)

Május 19. 16:30h: Miskolc, Auchan Dél Auchan Áruház Miskolc-Dél, Miskolc, Pesti út 9, 3516 Magyarország

Május 20. 16:00h: Magyarpolány, Kálvária hegy

Május 23. 09:00h: Dunakeszi, Apacuka MINI Zártkörű rendezvény

Május 25. 10:30h: Budapest, Klauzál téri Játszótér

Május 26. 11:00h: Budapest, Vasúttörténeti Park Magyar Vasúttörténeti Park, Budapest, Tatai u. 95, 1142 Magyarország

Május 26. 14:00h: Budapest, Hegyvidék Bevásárlóközpont Hegyvidék Bevásárlóközpont, Budapest, Apor Vilmos tér 11, 1124 Magyarország

Május 26. 17:00h: Fót

Május 27. 10:30h: Érd

Május 27. 14:00h: Budapest, XV, Budai II. László Stadion Budai II. László Stadium, Budapest, 1013 Magyarország

Május 27. 17:00h: Ócsa, Tejbegríz fesztivál

Június 01. 11:00h: Budapest, zártkörű koncert

Június 02. 10:00h: Szolnok/Auchan

Június 02. 15:00h: Budapest, zártkörű koncert

Június 09. 10:30h: Debrecen, Auchan parkoló Auchan Áruház Debrecen, Debrecen, Kishatár u. 11, 4031 Magyarország

Június 09. 16:00h: Zagyvaszántó

Június 10. 11:00h: Budapest, Gyereksziget

Június 17. 10:00h: Budapest, Minimax hajó, Apacuka MINI

Június 17. 18:00h: Kisújszállás, Bagaméri Családi Fesztivál Kisújszállás Városi Vigadó, Kisújszállás, Szabadság tér 7, 5310 Magyarország

Június 23. 18:00h: Tiszavasvári

Június 24. 16:00h: Tata, Víz-zene-virág Fesztivál

Június 30. 10:00h: Létavértes

Július 06. 18:30h: Balatonakarattya

Július 07. 16:30h: Martos, Martfeszt / Szlovákia

Július 08. 10:00h: Szentendre, Teátrum Szentendrei Teátrum - Városháza udvara, Szentendre, Rákóczi Ferenc u. 2, 2000 Magyarország

Július 08. 15:00h: Tiszakécske, Termál fürdő Termálfürdő, Tiszakécske, Szabolcska Mihály u. 43, 6060 Magyarország

Július 15. 16:00h: Velence, EFOTT Efott Bejárat, Velence, Evezős út 1, 2481 Magyarország

Július 28. 17:30h: Siófok, Minimax hajó, Apacuka MINI

Augusztus 04. 10:00h: Pécs, Ördögkatlan Fesztivál

Augusztus 08. 18:00h: Balatonlelle, Borhét

Augusztus 11. 17:00h: Fehérgyarmat

Augusztus 12. 16:00h: Tolcsva , Borfesztivál

Augusztus 25. 11:00h: Miskolc, zártkörű rendezvény

Szeptember 01. 16:00h: Bóly

Szeptember 08. 11:00h: Nagyvárad

Szeptember 09. 11:00h: Budapest, Vasúttörténeti Park Magyar Vasúttörténeti Park, Budapest, Tatai u. 95, 1142 Magyarország

Szeptember 14. 16:00h: Millenáris Millenáris park, Budapest, Millenáris park, 1024 Magyarország

Szeptember 15. 11:00h: Csősz, Apacuka MINI / Zártkörű rendezvény

Szeptember 15. 15:00h: Harta

Szeptember 16. 16:00h: Százhalombatta

Szeptember 28. 17:00h: Nyírbátor

Szeptember 29. 11:00h: Budapest, Óbudai Piknik Római part, Budapest, Római part, Magyarország

Október 01.: Minimaxon klipkampány indul

Október 06. 15:00h: Villány, Vörösbor Fesztivál

Október 07. 15:00h: Pécs, Zsolnai negyed Zsolnay Negyed, Pécs, 7630 Magyarország

Október 13. 15:00h: Budapest, Terézvárosi búcsú

Október 14. 11:30h: Budapest, Kürtöskalács Fesztivál

Október 31. 17:00h: Budapest, Marczibányi tér, Halloween party Marczibányi Téri Művelődési Központ, Budapest, Marczibányi tér 5/A, 1022 Magyarország

November 15. 10:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

November 17. 10:00h: Budapest, Apacuka MINI / Koraszülött Világnap / Zártkörű rendezvény

November 18. 10:30h: Budapest, Symbol Klub, Apacuka MINI Symbol Budapest, Budapest, Bécsi út 56, 1036 Magyarország

December 01. 17:00h: Székesfehérvár, "Családfánk" lemezbemutató koncert!

December 02. 16:30h: Budapest, Akvárium Klub, "CSALÁDFÁNK" LEMEZBEMUTATÓ és Mikulásváró KONCERT :D! Kapunyitás 16h! Akvárium Klub, Budapest, Erzsébet tér 12, 1051 Magyarország

December 04. 17:00h: Budapest / Zártkörű rendezvény

December 06. 17:00h: Budapest / Zártkörű rendezvény

December 07. 14:00h: Szentendre / Zártkörű rendezvény

December 07. 17:00h: Budapest / Zártkörű rendezvény

December 08. 11:00h: Budapest, Hegyvidék Bevásárlóközpont Hegyvidék Bevásárlóközpont, Budapest, Apor Vilmos tér 11, 1124 Magyarország

December 08. 16:00h: Budapest, Advent Rákosmentén, Fő tér Rákosmente, Fő tér

December 09. 10:00h: Budapest / Zártkörű jótékonysági rendezvény

December 09. 15:00h: Budapest, Józsefvárosi Advent Horváth Mihály tér, Budapest, Horváth Mihály tér, 1082 Magyarország

December 16. 10:30h: Budapest, Fény ünnepe Andrássy út 98. Budapest 1062

December 16. 16:00h: Veszprém, Apacuka MINI / Zártkörű rendezvény

December 18. 16:30h: Győr, "Családfánk" lemezbemutató koncert!

December 21. 18:00h: Tamási, Adventi koncert Tamási Túrmezei Erzsébet rendezvénytér, Tamási, 7090, Magyarország

2017.

Január 21. 15:30h: Dunakeszi, A Kávéház, Apacuka MINI A Kávéház, Dunakeszi, Dózsa György tér, 2120 Magyarország

Január 22. 11:00h: Budapest, Symbol Klub Symbol Budapest, Budapest, Bécsi út 56, 1036 Magyarország

Február 18. 10:00h: Dunakeszi, Bárdos Lajos Általános Iskola, Farsangi rendezvény Lágymányosi Bárdos Lajos Általános Iskola, Budapest, Baranyai u. 16, 1117 Magyarország

Február 19. 21:00h: Budapest, Minimax hajó, Apacuka Mini farsang

Február 23. 15:30h: Budapest, Jótékonysági koncert / zártkörű

Március 12. 16:30h: Budapest, Akvárium klub, Nagy Hall APACUKA 10. SZÜLETÉSNAPI KONCERT VENDÉGZENÉSZEKKEL, LUFIESŐVEL, SOK MEGLEPETÉSSEL Akvárium Klub, Budapest, Erzsébet tér 12, 1051 Magyarország

Március 19. 11:00h: Budapest XVII. Csekovszky Árpád Mh. Csekovszky Árpád Művelődési Ház, Budapest, Hősök tere 9, 1172 Magyarország

Március 26. 16:30h: Budapest, Akvárium klub, Nagy Hall APACUKA 10. SZÜLETÉSNAPI KONCERT VENDÉGZENÉSZEKKEL, LUFIESŐVEL, SOK MEGLEPETÉSSEL Akvárium Klub, Budapest, Erzsébet tér 12, 1051 Magyarország

Április 09. 11:00h: Budapest, Symbol klub

Április 28. 16:00h: Nagykanizsa Város napja

Április 29. 16:00h: Mór Város Napja, Kapucínus tér Kapucinus tér, Mór, Kapucinus tér, 8060 Magyarország

Május 06. 16:00h: jótékonysági koncert Felsőpakonyi focipálya, Felsőpakony, Géza fejedelem utca, 2363 Magyarország

Május 13. 11:00h: Budapest, Ázsia Center, Egyszeregy mesefesztivál AsiaCenter, Budapest, 169, Szentmihályi út 167, 1152 Magyarország

Május 13. 16:00h: Ráckeresztúri tej- és tojásfesztivál

Május 14. 16:00h: Budapest, Kozák téri Közösségi Ház Kozák Téri Közösségi Ház, Budapest, Gábor Áron u. 58c, 1154 Magyarország

Május 20. 15:30h: Székesfehérvár-Csala, Majális

Május 21. 17:00h: Dabas, Hősök tere, Kossuth Mh, Mese nap Kossuth Művelődési Központ, Dabas, Szent István út 58, 2370 Magyarország

Május 27. 10:30h: Balatonakarattya

Május 27. 15:00h: Budapest, Vasúttörténeti Park Magyar Vasúttörténeti Park, Budapest, Tatai u. 95, 1142 Magyarország

Május 28. 11:00h: Vác MIMK Madách Imre Művelődési központ, Vác, Dr. Csányi László krt. 63, 2600 Magyarország

Május 28. 14:30h: Hűvösvölgy Gyermekvasút Hűvösvölgy, Gyermekvasút, Budapest, 1029 Magyarország

Május 28. 18:00h: Budapest, Corvin Művelődési Ház Budapest, Corvin Művelődési Ház

Június 03. 17:00h: Dunakeszi VOKE ELMARAD!!

Június 10. 11:00h: Budapest / Zártkörű rendezvény

Június 10. 17:00h: Jászárokszállás, Strand és Termálfürdő Jászárokszállás, Strand és Termálfürdő

Június 11. 10:00h: Dunaharaszti, Gyermekek egészsége program, GYERE NAP

Június 11. 15:30h: Alcsútdoboz

Június 17. 10:00h: Budapest, Hajógyári sziget / Gyereksziget Gyereksziget, Budapest, Óbudaisziget, 1033 Magyarország

Június 18. 15:00h: Tatabánya Sörfesztivál

Június 24. 11:00h: Gönyű

Június 24. 14:30h: Gyarmat

Július 16. 15:00h: Kocs, Nemzetközi Kocsitoló Fesztivál

Augusztus 05. 17:00h: Tetétlen

Augusztus 06. 16:00h: Berekfürdő

Augusztus 13. 18:00h: Gúta / Szlovákia

Augusztus 18. 18:00h: Pécs, Szamárfül Fesztivál, Zsolnay Kulturális Negyed, Gingko téri Szabadtéri Színpad Zsolnay Kulturális Negyed, Pécs, Felsővámház u. 52, 7626 Magyarország

Augusztus 19. 16:00h: Városföld

Augusztus 26. 16:00h: Velence / MINIMAX FESZTIVÁL

Szeptember 09. 11:00h: Dunakeszi Feszt, Katonadomb

Szeptember 09. 16:00h: Solymári Búcsú

Szeptember 10. 11:00h: Szolnok, Gulyás fesztivál

Szeptember 10. 16:00h: Budapest / Zártkörű rendezvény

Szeptember 16. 10:30h: Budapest, Klauzál ház Klauzál Gábor Budafok-Tétényi Művelődési Központ | Klauzál Ház, Budapest, Nagytétényi út 31-33, 1222 Magyarország

Szeptember 16. 16:00h: Boldogkőváralja

Szeptember 17. 11:00h: Budapest, Autómentes Nap, Oktogon Nagyszínpad Oktogon, Budapest, Oktogon, Magyarország

Szeptember 24. 11:00h: Hungexpo G pavilon Hungexpo G pavilon, Budapest, Budapest, Unnamed Road, 1106 Magyarország

Szeptember 30. 15:30h: Székesfehérvár, Feketehegy-Szárazrét

Október 01. 10:30h: Budapest, Symbol klub Symbol Budapest, Budapest, Bécsi út 56, 1036 Magyarország

Október 07. 11:00h: Budapest / zártkörű rendezvény

Október 07. 15:00h: Felsőpakony / zártkörű rendezvény

Október 14. 16:00h: Pestszentlőrinc, Kossuth tér Kossuth Lajos tér, Budapest, Kossuth Lajos tér, 1183 Magyarország

November 05. 10:00h: Budapest, Minimax hajó, Apacuka Mini

November 09. 10:00h: Budapest / zártkörű rendezvény

November 11. 15:00h: Noszvaj, Tündérkert Tündérkert Hotel és Rendezvényközpont, Noszvaj, Dobó István u. 10, 3325 Magyarország

November 12. 11:00h: Törökbálint / Sportközpont

November 25. 16:00h: Székesfehérvár, Művészetek Háza Székesfehérvár, Művészetek Háza

November 26. 10:30h: Budapest, Symbol Klub Symbol Budapest, Budapest, Bécsi út 56, 1036 Magyarország

December 02. 10:00h: Kecskemét / Zártkörű rendezvény

December 02. 16:00h: Soltvadkert

December 03. 11:30h: Budapest / Zártkörű jótékonysági rendzvény

December 03. 17:00h: Budapest / Zártkörű rendezvény

December 04. 15:30h: Budapest / Zártkörű rendezvény

December 05. 17:00h: Budapest / Zártkörű rendezvény

December 06. 17:00h: Budapest / Zártkörű rendezvény

December 08. 11:00h: Törökszentmiklós

December 08. 17:30h: Budapest / Zártkörű rendezvény Nádor u. 15, Budapest, Nádor u. 15, 1051 Magyarország

December 09. 10:30h: Budapest, XV. Csokonai Művelődési Ház / Mikulás rendezvény Csokonai Művelődési Központ, Budapest, Eötvös u. 64, 1153 Magyarország

December 09. 16:00h: Révkomárom, Klapka tér Klapka György utca, Generála Klapku, 945 01 Komárno, Szlovákia

December 10. 11:00h: Budapest / Zártkörű rendezvény Marczibányi Sportcentrum Kft., Budapest, Marczibányi tér 16, 1022 Magyarország

December 16. 11:00h: Budapest, XII. Hegyvidék Bevásárlóközpont Hegyvidék Bevásárlóközpont, Budapest, Apor Vilmos tér 11, 1124 Magyarország

December 16. 17:00h: Budapest, VII. Eröművház

December 17. 16:00h: Nyíregyháza, Korzó

December 21. 16:00h: Pásztó / Karácsonyi vásár

December 23. 17:00h: Budapest, Józsefváros, Horváth Mihály tér Adventi vásár Horváth Mihály tér, Budapest, Horváth Mihály tér, 1082 Magyarország

2016.

Január 05. 19:00h: Budapest / Zártkörű rendezvény

Január 23. 17:00h: Siófok / Hotel Azúr, Akciós családi hétvége!

Január 24. 15:00h: Dunakeszi, A Kávéház / Apacuka Mini

Január 25. 09:00h: Budapest / Zártkörű, jótékonysági rendezvény

Január 31. 11:00h: Budapest, Symbol Klub Symbol Budapest, Budapest, Bécsi út 56, 1036 Magyarország

Február 06. 16:00h: Csömör, Farsangi mulatság Csömör 2141. Csömör, Vörösmarty u.1.

Március 04. 17:00h: Miskolc, Buszok Éjszakája

Március 12. 15:30h: Dunakeszi, A Kávéház, Apacuka Mini

Március 19. 16:00h: Budapest, Lurdy Ház Lurdy Ház, Budapest, Könyves Kálmán krt. 12-14, 1097 Magyarország

Március 27. 16:00h: Törökszentmiklós 16h

Április 16. 15:00h: Balatonkenese 8174 Balatonkenese Iskola sportcsarnok

Április 23. 14:30h: Vértesboglár, Vérteslovas Kemencés fesztivál

Április 24. 10:30h: Budapest, Symbol klub Symbol Budapest, Budapest, Bécsi út 56, 1036 Magyarország

Április 30. 16:30h: Duna Plaza, Libri könyvesbolt Duna Plaza, Budapest, Váci út 178, 1138 Magyarország

Május 07. 11:30h: Budakalász, Kocsifesztivál

Május 07. 16:00h: Budapest, Hotel Ramada / Zártkörű

Május 08. 09:00h: Budapest, Minimax hajó

Május 08. 16:00h: Veszprém, Gizella napok

Május 15. 15:00h: Tata / Zártkörű rendezvény

Május 21. 13:00h: Soroksár, Buy-way Buy Way, Budapest, Bevásárló u. 6, 1239 Magyarország

Május 22. 11:00h: Ázsia Center, Egyszeregy Mesefesztivál

Május 27. 17:00h: Kecskemét, Hírös Agóra Hírös Agóra Kulturális és Ifjúsági Központ Nonprofit Kft., Kecskemét, Deák Ferenc tér 1, 6000 Magyarország

Május 28. 10:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

Május 28. 14:00h: Dunakeszi Buy-way Buy Way Dunakeszi, Dunakeszi, Nádas u. 8, 2120 Magyarország

Május 28. 17:00h: Budapest, Akvárium klub Akvárium Klub, Budapest, Erzsébet tér 12, 1051 Magyarország

Május 29. 10:30h: KÖKI Köki Terminál, Budapest, Köki Terminál, 1191 Magyarország

Május 29. 13:30h: Hűvösvölgy Gyermekvasút Hűvösvölgy, Gyermekvasút, Budapest, 1029 Magyarország

Május 29. 16:30h: Westend Tetőterasz

Június 12. 11:00h: Siófok, Nemzeti Regatta Települések Vitorlás Fesztiválja

Június 25. 10:00h: Tata, Víz-Zene-Virág fesztivál

Június 25. 17:00h: Győrszentiván, Váci M. út 3. Szentiván-éji varázslatok Fesztivál

Június 26. 11:00h: Budapest, Hajógyári Sziget, Gyerek Sziget - Minimax rendezvény Gyereksziget, Budapest, Óbudaisziget, 1033 Magyarország

Július 09. 11:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

Július 10. 13:00h: Hortobágyi Lovasnapok

Július 16. 10:30h: Dunakeszi, A Kávéház, Apacuka Mini

Július 17. 11:30h: Csömör, Bringafeszt

Július 29. 18:30h: Balatonfüred, Minimax hajó, Apacuka Mini

Augusztus 06. 16:00h: Mosonmagyaróvár, Városi nap

Augusztus 07. 16:00h: Kazincbarcika, Kolorfeszt

Augusztus 20. 11:00h: Lajosmizse

Augusztus 21. 11:00h: Magyarkanizsa / Szerbia, Szent István-nap

Augusztus 27. 11:30h: Budapest / Zártkörű rendezvény

Szeptember 03. 11:00h: Buy-way Dunakeszi

Szeptember 03. 16:30h: Budapest, Városliget, Nyereg, az Itató :-) Nyereg, Budapest, Városligeti krt. 2., 1146 Magyarország

Szeptember 04. 11:00h: Budapest Park / Pöttöm kert Budapest Park, Budapest, Soroksári út 60, 1095 Magyarország

Szeptember 04. 15:00h: Domonyvölgy / Zártkörű rendezvény

Szeptember 11. 11:00h: Szolnok, Gulyásfesztivál

Szeptember 18. 10:00h: Budapest, Minimax hajó, Apacuka Mini

Október 01. 14:00h: Maklár / Zártkörű rendezvény 3397 Maklár Lenksysteme u. 2.

Október 02. 10:30h: Budapest, Symbol Klub Symbol Budapest, Budapest, Bécsi út 56, 1036 Magyarország

Október 08. 14:30h: Budapest, Vajdahunyad vára, Kürtőskalács Fesztivál Vajdahunyad vára, Budapest, Vajdahunyad stny., 1146 Magyarország

Október 15. 15:00h: Budapest, Terézvárosi Búcsú

Október 16. 10:30h: Budapest, XV. Csokonai Művelődési Ház Csokonai Művelődési Központ, Budapest, Eötvös u. 64, 1153 Magyarország

Október 22. 17:00h: Székesfehérvár, Művészetek Háza (volt Barátság Háza) Székesfehérvár, Művészetek Háza

November 10. 10:00h: Budapest / Zártkörű rendezvény Millenáris B épület

November 19. 15:30h: Dunakeszi, A Kávéház, Apacuka Mini

November 20. 10:30h: Budapest, Symbol Klub Symbol Budapest, Budapest, Bécsi út 56, 1036 Magyarország

December 02. 14:30h: Budapest, Országház Mikulás / Zártkörű rendezvény

December 03. 10:00h: Budapest / Zártkörű rendezvény Budapest, Budapest X. kerülete, Szent László tér 7, Magyarország, Kőrösi Csoma S. Kőbányai Kulturális KP.

December 04. 11:00h: Budapest, Lurdy ház, Mikulásgyár Lurdy Ház, Budapest, Könyves Kálmán krt. 12-14., 1097 Magyarország

December 05. 16:30h: Csepeli Szurkolói Aréna Csepeli Szurkolói Aréna, Budapest, II. Rákóczi Ferenc utca 81, 1211 Magyarország

December 06. 17:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

December 08. 17:00h: Budapest, zártkörű rendezvény Helyszín: 1117 Budapest, Budafoki út 56. földszint Konferenciaterem (1-3)

December 09. 17:00h: Hatvan, zártkörű rendezvény Hatvan, Damjanich Szakközépiskola aulája lenne Hatvanban a Vécsey út 2. szám alatt.

December 10. 10:00h: Budapest / Nyilvános mesekönyvbemutató és Mikulás rendezvény, Csodák Palotája, Budapest, Bécsi út 38-44, 1036 Magyarország

December 18. 15:00h: Nagykarácsony / Mikulásfalva Mikulásfalva ARTIS Kft., Nagykarácsony, Petőfi Sándor u. 14, 2425 Magyarország

December 31. 17:00h: Siófok

2015.

Január 25. 11:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

Február 14. 10:00h: Dunakeszi Bárdos farsang

Április 06. 14:00h: Gödöllő

Április 25. 15:30h: Tűzoltó majális

Április 26. 11:00h: Akvárium klub

Május 01. 10:00h: Várpalota

Május 02. 11:30h: Pünkösdfürdő Halászléfeszt

Május 15. 17:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

Május 16. 09:30h: Dunakeszi, zártkörű rendezvény

Május 16. 16:00h: Gödöllő

Május 23. 10:30h: Táti Pünkösdi Napok

Május 27. 16:00h: PÖTTÖMPARK

Május 29. 14:00h: Montessori Óvoda gyereknap 1039-Budapest, Kelta utca 8.

Május 29. 18:00h: Dunakeszi, Kincsem óvoda

Május 30. 11:00h: Szigetmonostor

Május 30. 15:00h: Kecskemét / Malom központ

Május 31. 10:30h: Hűvösvölgy, Gyerekvasút

Május 31. 14:00h: Bókay kert, Gyereknap

Május 31. 17:00h: Erzsébetligeti gyereknap

Június 05. 16:30h: Városliget Kéri Júlia

Június 06. 10:00h: Mercédesz KECSKEMÉT

Június 06. 17:00h: Városi gyereknap Gyál

Június 07.: apacuka dedikálás a könyvhéten

Június 14. 16:00h: Répcelak

Június 20. 16:00h: Herend

Június 27. 11:00h: Gyereksziget

Július 01. 11:00h: Budapest, zártkörű rendezvény XXI. kerület, Budapest, XXI. kerület, Magyarország

Július 01. 15:00h: Kormánytisztviselő nap II. XXI. kerület, Budapest, XXI. kerület, Magyarország

Július 05. 11:00h: Budapest, Pöttöm park

Július 13. 18:00h: Hegykő, 10forrásfeszt

Augusztus 28. 16:30h: Bábolna

Augusztus 29. 10:30h: Bikás park Bikás park, Magyarország

Augusztus 29. 14:15h: Bakonynána

Szeptember 12. 11:00h: Pilisjászfalu Falunap

Szeptember 19. 11:00h: Budapest, Autómentes nap

Szeptember 26. 11:00h: Lurdy Ház

Szeptember 27. 15:30h: Ázsia center Mesefeszt

Október 10. 13:00h: Kürtőskalácsfeszt (Vajdahunyad vár)

Október 18. 17:00h: Budapest, XVIII.ker., Tökfeszt

Október 23. 11:00h: Debrecen, Lovarda

November 07. 11:00h: Budapest,XV. ker., Művházmegnyitó XV.ker.

November 15. 10:30h: Budapest, Symbol Sunday Brunch

November 15. 16:00h: Velence, jótékonysági rendezvény

November 19. 13:00h: MVM Millenáris park

December 01. 14:30h: Hajdúböszörmény

December 03. 10:00h: Vác

December 03. 16:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

December 04. 17:00h: Budapest, XIII.ker. Mikulásrendezvény

December 05. 11:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

December 05. 17:00h: Vác Mikulás

December 06. 11:00h: Dunakeszi Városi Mikulás

December 06. 15:00h: Dunakeszi Városi Mikulás

December 08. 17:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

December 19. 10:00h: Budapest, 56-osok tere

2014.

Március 01. 10:30h: Dunakeszi, Apacuka mini Dunakeszi, Magyarország

Március 02. 14:00h: Budapest, Campona farsang Campona Bevásárló- és Szórakoztatóközpont, Budapest, Nagytétényi út, Magyarország

Április 13. 10:00h: Akvárium Budapest, Magyarország

Április 26. 16:00h: Tűzoltó Majális Budapest, Magyarország

Május 17. 11:00h: Ecser

Május 18. 15:30h: Eger

Május 23. 10:30h: Jászfényszaru Műv. Ház

Május 23. 10:30h: Jászfényszaru Műv. Ház

Május 24. 10:00h: Szigetsztmiklós, Gyereknap Szigetszentmiklós, Magyarország

Május 25. 10:00h: Gyerekvasút

Május 25. 13:00h: Budapest, Port.hu, Alle bevásárlóközpont Budapest, Magyarország

Május 25. 15:00h: KÖKI - Központi játszótér Budapest, XIX. kerület, Magyarország Központi játszótér

Május 31. 11:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

Május 31. 15:00h: Csepel Gyereknap

Május 31. 17:30h: Zuglói sportrendezvény Budapest, Mogyoródi út 130, Magyarország

Június 01. 11:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

Június 04. 17:00h: Tököl, zártkörű rendezvény

Június 14. 11:00h: Balatonaliga céges családi

Június 14. 17:00h: Margitsziget

Június 21. 16:50h: Szigetmonostor Faluház Szigetmonostor, Magyarország

Július 01. 08:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

Július 04. 11:45h: Budapest, zártkörű rendezvény

Július 04. 17:00h: Püspökladány

Július 06. 08:30h: Apacuka Mini MMX hajó

Július 12. 15:30h: Baja, Halfőző fesztivál Baja, Magyarország

Július 19. 17:00h: Apacuka Mini - Balatoni Minimax Hajó Siófok, Magyarország

Július 26. 10:30h: Izgiland

Július 26. 14:00h: Székesfehérvár, zártkörű rendezvény szfvár

Augusztus 02. 10:30h: Eger Eger, Magyarország

Augusztus 02. 17:00h: Apacuka Mini - Balatoni Minimax Hajó Siófok, Magyarország

Augusztus 10. 09:30h: Mezőtúri vásár Mezőtúr

Augusztus 30. 11:00h: Orczy park

Augusztus 30. 16:00h: Veszprém

Szeptember 06. 17:00h: Népliget, Szeptemberfeszt Népliget, Budapest, Népliget, Magyarország

Szeptember 07. 09:20h: Apacuka Mini - Minimax Családi Hajó Minimax Családi Hajó - Zsófia Rendezvényhajó

Szeptember 13. 10:30h: II. Mányi Kútvölgy fesztivál Mány, Magyarország

Szeptember 13. 16:00h: KIKA Lehel út

Szeptember 14. 11:00h: Városliget, Nyereg Városliget, Budapest, Városliget, Magyarország

Szeptember 20. 11:00h: Várpalota

Szeptember 20. 16:00h: Győr, zártkörű rendezvény diadém 303063106 nagy zsuzsa

Szeptember 21. 15:00h: Ázsia center

Szeptember 27. 11:00h: Budapest, VII. Egészségnap

Október 05. 09:20h: Apacuka Mini - Minimax Hajó Minimax Családi Hajó - Zsófia rendezvényhajó

Október 11. 16:30h: Zugló, Válaszkész Szülők egyesülete Zugló

Október 14. 10:00h: Vác

Október 14. 14:00h: Vác

Október 15. 10:00h: Vác

Október 16. 10:00h: Vác

Október 23. 15:00h: Keve jótékonysági koncert Üllő, Magyarország

Október 26. 11:00h: Hangfalatok lemezbemutató

November 18. 15:00h: Pető intézet jótékonyságikoncert Kútvölgyi út, Budapest, Kútvölgyi út, Magyarország

November 22. 11:00h: Bóbita Mozifesztivál Allee, Budapest, Október huszonharmadika utca 8-10, 1117 Magyarország

November 22. 14:30h: ING jótékonysági rendezvény ING-székház, Budapest, VI. kerület, Magyarország

November 26. 10:30h: Füzesabony

December 03. 17:00h: Újpest, KFMH nyílt Mikulás Budapest, IV. Hajló utca 2-8

December 04. 17:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

December 05. 16:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

December 06. 10:30h: Budapest, zártkörű rendezvény

December 06. 14:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

December 07. 10:30h: Budapest, zártkörű rendezvény

December 07. 13:30h: Campona

December 07. 16:00h: Törökbálint, Izgiland Izgiland Játszóház, Törökbálint, Torbágy u. 1, 2045 Magyarország

December 08. 17:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

December 14. 10:30h: Fehérvár Advent

December 18. 15:30h: Manóvári integrált óvoda jótékonysági koncert József Attila utca, Budapest, József Attila utca, 1158 Magyarország

December 20.: Minipolisz Apacuka mini

December 31. 11:00h: Törökbálint, Családi szilveszter

2013.

Február 10. 04:00h: Campona, Télbúcsúztató fesztivál

Március 13. 16:00h: Dunakeszi, Zeneovi nyilvános bemutató Micimackó Alapítványi Óvoda, Dunakeszi, Vasút u. 14, 2120 Magyarország

Március 20. 09:00h: Apacuka / Győr 9024 Győr, Répce u. 2. Kovács Margit Közművelődési Intézményegység és Könyvtár

Március 21. 09:00h: Apacuka / Győr 9024 Győr, Répce u. 2. Kovács Margit Közművelődési Intézményegység és Könyvtár

Április 27. 16:00h: Országos Rendőr és Tűzoltó Majális Városliget

Május 01. 11:00h: Érd majális

Május 11. 11:00h: EU nap Erzsébet tér

Május 11. 16:00h: Rákosligeti családi nap

Május 25. 11:00h: Futónap Mogyoródi úti sporttelep

Május 26. 11:00h: Hűvösvölgyi gyermekvasút Hűvösvölgy

Május 26. 16:00h: Kispesti uszoda Kispesti Uszoda, Budapest, Simonyi Zsigmond u. 31, 1191 Magyarország

Június 01. 15:00h: Győr, Zártkörű rendezvény NEMAK GYŐR KFT. melletti füves terület

Június 29. 15:00h: Veszprém

Június 30. 16:30h: Gyereksziget Hajógyári sziget

Július 06. 16:30h: Veszprém Veszprém

Július 27. 15:30h: Dunakiliti Dunakiliti

Szeptember 28. 10:00h: Erzsébetliget, Kertvárosi fesztivál Erzsébetliget

Október 26. 16:00h: Budaörs, KIKA szülinap kika Budaörs, Budaörs, Kinizsi u. 5, 2040 Magyarország

December 03. 18:00h: Árkád

December 04. 17:00h: Tököl, Apacuka MINI Tököl

December 05. 16:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

December 06. 16:00h: Budapest, Közlekedési Múzeum Közlekedési Múzeum, Bp, Városligeti körút, Magyarország

December 07. 16:00h: Advent

December 08. 10:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

December 08. 16:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

December 09. 17:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

December 13. 17:00h: Veszprém, Advent, szabadtéri Veszprém

December 15. 10:00h: Törökbálint, Izgiland Izgiland Játszóház, Törökbálint, Torbágy u. 1, 2045 Magyarország

December 15. 13:00h: Advent RaM Colosseum, Budapest, Kárpát utca, Magyarország

December 15. 16:30h: Advent Élmênyváros Dunakeszi

December 19. 17:30h: Zuglói Gyejó

December 22. 16:30h: Dunakeszi Élmênyváros